Alarmy ALARMTRONIK - o firmie

 

Firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych istnieje od przeszło 20 lat. Początek naszej działalności to 1990 rok, wpis do ewidencji został dokonany 9 listopada pod nr 13844. Posiadamy koncesję nr L-1584/00 wydaną przez MSWiA na prowadzenie działalności gospodarczej w ramach przedsiębiorstwa indywidualnego.

Założyciel firmy, inż. Mieczysław Muzyka, posiada Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego II-go stopnia, nr 0004205. Ponadto ukończył kurs doskonalący dla projektantów systemów alarmu pożarowego, zakończony wydaniem świadectwa przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

Pracownicy Alarmtronik to ludzie sprawdzeni, działający w branży od wielu lat, posiadający odpowiednie doświadczenie praktyczne i wiedzę.

Bezpieczeństwo mienia jest kwestią niezwykle istotną, wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy zeroki zakres usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zawsze służymy radą i doświadczeniem, ponieważ naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i spokojnego snu, który jest tak istotny dla każdego z nas.


W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • systemy alarmowe,

  • telewizja przemysłowa (monitoring),

  • systemy sygnalizacji włamania i napadu,

  • kontrola dostępu,

  • instalacje przeciwpożarowe.

 

Zaufajcie nam - gwarantujemy, że będziecie z tej decyzji bardzo zadowoleni i dołączycie do szerokiego grona naszych usatysfakcjonowanych klientów ! 

 

This is inline content opened in prettyPhoto.